Ero sivun ”Umomir” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 21: | Rivi 21: | ||
|Viholliset | |Viholliset | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Lohikäärmemerkki]] | |[[Lohikäärmemerkki]] | ||
|Pilvi | |Pilvi | ||
|- | |||
|Vaakuna | |||
|Taivaansininen pilvikoro ruskeassa kentässä, jossa hopeinen metsästyskoira | |||
|} | |} | ||
Versio 24. marraskuuta 2015 kello 14.55

| Alkuperä | oreinis |
| Alkukoti | |
| Uskonto Suuressa skismassa | |
| Maine | |
| Uroteko | |
| Liittolaiset | |
| Viholliset | |
| Lohikäärmemerkki | Pilvi |
| Vaakuna | Taivaansininen pilvikoro ruskeassa kentässä, jossa hopeinen metsästyskoira |
Jäseniä
- Voisilis, Salaman veljeskunnan jäsen Derkeinassa.
Edesmenneet jäsenet