Ero sivun ”Promountenos” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 26: | Rivi 26: | ||
|Vaakuna | |Vaakuna | ||
| | | | ||
|- | |||
|Lohikäärmemerkki | |||
|Sininen | |||
|} | |} | ||
Versio 10. syyskuuta 2014 kello 08.44
Nerasian hallitsijasuku.
| Alkuperä | |
| Alkukoti | |
| Uskonto Suuressa skismassa | |
| Maine | |
| Uroteko | |
| Liittolaiset | |
| Viholliset | |
| Vaakuna | |
| Lohikäärmemerkki | Sininen |
Jäseniä
Entisiä jäseniä
- Sargenos, Nerasian arkon
- Ershaddon, dynastinen perijä, Mouseksen arkkivihollinen, piinaajapappi.