Ero sivun ”Argyropoulus” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
pEi muokkausyhteenvetoa |
|||
| Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{| class="wikitable" | |||
|Alkuperä | |||
| | |||
|- | |||
|Alkukoti | |||
| | |||
|- | |||
|Uskonto [[Suuri Skisma|Suuressa skismassa]] | |||
| | |||
|- | |||
|Maine | |||
| | |||
|- | |||
|Uroteko | |||
| | |||
|- | |||
|Liittolaiset | |||
| | |||
|- | |||
|Viholliset | |||
| | |||
|- | |||
|Vaakuna | |||
| | |||
|} | |||
==Edesmenneet jäsenet== | ==Edesmenneet jäsenet== | ||
*[[Myron Argyropoulus|Myron]], [[Adelfoi Astrapos]]in [[Kodria]]n entinen mestari (k. [[3128]]). | *[[Myron Argyropoulus|Myron]], [[Adelfoi Astrapos]]in [[Kodria]]n entinen mestari (k. [[3128]]). | ||
Versio 19. huhtikuuta 2016 kello 17.43
| Alkuperä | |
| Alkukoti | |
| Uskonto Suuressa skismassa | |
| Maine | |
| Uroteko | |
| Liittolaiset | |
| Viholliset | |
| Vaakuna |
Edesmenneet jäsenet
- Myron, Adelfoi Astraposin Kodrian entinen mestari (k. 3128).