Ero sivun ”Epanokomites” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ak: Uusi sivu: ==Jäsenet== *Solon, Adelfoi Astraposin Dorymnian mestari. {{Dynastia}} Category:Dynastiat |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{| class="wikitable" | |||
|Alkuperä | |||
| | |||
|- | |||
|Alkukoti | |||
| | |||
|- | |||
|Uskonto [[Suuri Skisma|Suuressa skismassa]] | |||
| | |||
|- | |||
|Maine | |||
| | |||
|- | |||
|Uroteko | |||
| | |||
|- | |||
|Liittolaiset | |||
| | |||
|- | |||
|Viholliset | |||
| | |||
|- | |||
|Vaakuna | |||
| | |||
|} | |||
==Jäsenet== | ==Jäsenet== | ||
*[[Solon Epanokomites|Solon]], [[Adelfoi Astrapos]]in [[Dorymnia]]n mestari. | *[[Solon Epanokomites|Solon]], [[Adelfoi Astrapos]]in [[Dorymnia]]n mestari. | ||
Versio 19. huhtikuuta 2016 kello 17.53
| Alkuperä | |
| Alkukoti | |
| Uskonto Suuressa skismassa | |
| Maine | |
| Uroteko | |
| Liittolaiset | |
| Viholliset | |
| Vaakuna |
Jäsenet
- Solon, Adelfoi Astraposin Dorymnian mestari.