Ero sivun ”Rosamir” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ak: Sivun sisältö korvattiin sisällöllä ”{{Dynastia}}” |
Kumottu muokkaus 740, jonka teki Jarnon (keskustelu) |
||
| Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{ | [[Category:Dynastiat]] | ||
{| class="wikitable" | |||
|Alkuperä | |||
|[[oreinis]] | |||
|- | |||
|Alkukoti | |||
| | |||
|- | |||
|Uskonto [[Suuri Skisma|Suuressa skismassa]] | |||
| | |||
|- | |||
|Maine | |||
| | |||
|- | |||
|Uroteko | |||
| | |||
|- | |||
|Liittolaiset | |||
| | |||
|- | |||
|Viholliset | |||
| | |||
|- | |||
|Vaakuna | |||
| | |||
|} | |||
Versio 5. maaliskuuta 2014 kello 14.10
| Alkuperä | oreinis |
| Alkukoti | |
| Uskonto Suuressa skismassa | |
| Maine | |
| Uroteko | |
| Liittolaiset | |
| Viholliset | |
| Vaakuna |